Onderwijsavond

Bent u geïnteresseerd in ons onderwijsconcept Critical Skills?

Wilt u zien hoe we kinderen leren naar zichzelf te kijken?

De antwoorden krijgt u op donderdagavond 29 september.

Om 18.00 uur starten we met een algemeen gedeelte in de speelzaal van onze school. Vooraf zal er een kort praatje gehouden worden door een ouder. Na het algemene gedeelte worden er 2 workshops gegeven. De kinderen van groep 5 t/m 8 worden betrokken bij de uitvoering tijdens de workshops. De kinderen van groep 1 t/m 4 mogen komen kijken, maar zijn geen deelnemer bij de workshops. U krijgt de gelegenheid om tijdens de workshops te ervaren hoe dit concept er binnen onze school uitziet. De avond duurt tot 20.00 uur.

Aansluitend vindt er een informatieavond plaats voor de ouders en leerlingen van groep 8 over de procedure richting het voortgezet onderwijs.

De informatie over de nieuwe methodes ‘Schatkist’ en ‘Veilig leren lezen’ wordt door juf Noortje en juf Gabby/Kira op een later tijdstip gegeven. De ouders van groep 1/2 en groep 3 krijgen hier nog een uitnodiging voor.

Algemene informatie van de groepen vindt u op de website van school. Breng regelmatig een bezoek aan de website als u wilt zien hoe wij in de dagelijkse praktijk bezig zijn met Critical Skills en natuurlijk ook andere zaken. Zeker de moeite waard!

Voor de organisatie is het fijn om te weten hoeveel mensen wij kunnen verwachten op 29 september. Wilt u ons laten weten of u aanwezig bent? Dat kan door deze mail te beantwoorden of bij de leerkracht van uw kind.

 

 

NIEUWS

 • GEPLAATST OP 23 JANUARIBezoek aan de milieustraat, groep 3

  Vandaag heeft groep 3 een bezoek gebracht aan de Milieustraat in Haps. De kinderen hebben […]

  Lees meer...
 • GEPLAATST OP 12 JANUARIUitnodiging bibliotheek

  Nationale Voorleesdagen 2018 voor peuters & kleuters in de bibliotheek Van woensdag 24 januari tot […]

  Lees meer...
 • GEPLAATST OP 20 DECEMBERKerstviering op De Kreek’l

  Op donderdag 21 december vindt de kerstviering plaats. De kinderen luisteren eerst allemaal samen naar […]

  Lees meer...

Basisschool De Kreek'L

Mgr Suijsstraat 6
5375 AG Reek

T: 0486 42 05 20
E: dir.dekreekl@optimusonderwijs.nl

Basisschool De Kreek'L

Mgr Suijsstraat 6
5375 AG Reek
BEL Basisschool De Kreek'L MAIL Basisschool De Kreek'L

DOWNLOAD ONZE APP IN DE APPSTORE / PLAYSTORE