Onderwijsavond

Bent u geïnteresseerd in ons onderwijsconcept Critical Skills?

Wilt u zien hoe we kinderen leren naar zichzelf te kijken?

De antwoorden krijgt u op donderdagavond 29 september.

Om 18.00 uur starten we met een algemeen gedeelte in de speelzaal van onze school. Vooraf zal er een kort praatje gehouden worden door een ouder. Na het algemene gedeelte worden er 2 workshops gegeven. De kinderen van groep 5 t/m 8 worden betrokken bij de uitvoering tijdens de workshops. De kinderen van groep 1 t/m 4 mogen komen kijken, maar zijn geen deelnemer bij de workshops. U krijgt de gelegenheid om tijdens de workshops te ervaren hoe dit concept er binnen onze school uitziet. De avond duurt tot 20.00 uur.

Aansluitend vindt er een informatieavond plaats voor de ouders en leerlingen van groep 8 over de procedure richting het voortgezet onderwijs.

De informatie over de nieuwe methodes ‘Schatkist’ en ‘Veilig leren lezen’ wordt door juf Noortje en juf Gabby/Kira op een later tijdstip gegeven. De ouders van groep 1/2 en groep 3 krijgen hier nog een uitnodiging voor.

Algemene informatie van de groepen vindt u op de website van school. Breng regelmatig een bezoek aan de website als u wilt zien hoe wij in de dagelijkse praktijk bezig zijn met Critical Skills en natuurlijk ook andere zaken. Zeker de moeite waard!

Voor de organisatie is het fijn om te weten hoeveel mensen wij kunnen verwachten op 29 september. Wilt u ons laten weten of u aanwezig bent? Dat kan door deze mail te beantwoorden of bij de leerkracht van uw kind.

 

 

NIEUWS

 • GEPLAATST OP 19 MAARTGroep 1: Het thema water

  Beste kijkers! De afgelopen drie weken hebben de kinderen hard gewerkt en van alles geleerd […]

  Lees meer...
 • GEPLAATST OP 14 MAARTGymles van groep 5 en 6

  Vandaag mochten de kinderen lekker buiten ‘gymmen’.   We hebben genoten van het zonnetje, het […]

  Lees meer...
 • GEPLAATST OP 12 MAARTOpen media dag Landerdse Omroep Stichting

  Open Media-dag LOS   De Landerdse Omroep Stichting waar Landerd-TV en Tekst-TV onder vallen, bestaat […]

  Lees meer...

Basisschool De Kreek'L

Mgr Suijsstraat 6
5375 AG Reek

T: 0486 42 05 20
E: dir.dekreekl@optimusonderwijs.nl

Basisschool De Kreek'L

Mgr Suijsstraat 6
5375 AG Reek
BEL Basisschool De Kreek'L MAIL Basisschool De Kreek'L

DOWNLOAD ONZE APP IN DE APPSTORE / PLAYSTORE